Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş. (AYDEM)

Yıllık Bilanço

Kalem2022/122021/122020/122019/12
Dönen Varlıklar3.047.821.8731.740.478.458325.317.539305.681.186
Nakit ve Nakit Benzerleri1.293.793.2141.525.592.118145.525.078136.532.816
Finansal Yatırımlar355.344.6642.704.68100
Ticari Alacaklar1.304.097.762147.835.80154.936.20490.314.140
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar65.474.74922.946.04595.261.78816.628.926
Stoklar8.961.5848.556.3338.349.58115.949.368
Diğer Dönen Varlıklar51.06232.843.48021.244.88846.255.936
Ara Toplam3.047.821.8731.740.478.458325.317.539305.681.186
Satış Amaçlı Sınıflandırılan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar32.341.883.28020.790.878.42912.145.380.6519.936.735.602
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar0000
Diğer Alacaklar1.551.8182.740.7542.009.9151.635.999
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar00038.830.648
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller10.131.324000
Maddi Duran Varlıklar31.516.128.53320.449.461.98911.812.559.3749.554.670.542
Maddi Olmayan Duran Varlıklar293.108.113298.995.009304.154.447309.326.710
Toplam Varlıklar35.389.705.15322.531.356.88712.470.698.19010.242.416.788
Kısa Vadeli Yükümlülükler1.598.145.065876.633.203907.466.592850.125.302
Kısa Vadeli Borçlanmalar0768.554.727747.461.347579.835.817
Ticari Borçlar475.174.25668.147.91649.644.35973.198.259
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Diğer Borçlar235.708491.73277.285.508146.097.526
Borç Karşılıkları35.058.17520.643.09416.252.61314.713.603
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler72.995.11918.795.73413.942.36536.280.097
Ara Toplam1.598.145.065876.633.203907.466.592850.125.302
Uzun Vadeli Yükümlülükler16.713.308.16411.851.463.7445.670.379.6044.971.865.312
Uzun Vadeli Borçlanmalar12.206.440.6169.317.717.9454.197.862.7413.796.365.518
Ticari Borçlar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Diğer Borçlar40.210.70637.092.47264.061.421124.959.498
Uzun Vadeli Karşılıklar34.742.23311.543.3118.122.9078.521.011
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar17.078.251.9249.803.259.9405.892.851.9944.420.426.174
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar17.078.251.9249.803.259.9405.892.851.9944.420.426.174
Ödenmiş Sermaye705.000.000705.000.000700.000.000700.000.000
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları-694.880.978-1.102.866.722-773.286.902-1.956.908.153
Net Dönem Karı/Zararı1.018.070.601-120.291.640-567.280.969-571.112.310
Toplam Kaynaklar35.389.705.15322.531.356.88712.470.698.19010.242.416.788

Tabvendor'daki gelişmelerden ilk sen haberdar olmak istersen e-mail adresini bırakabilirsin!